loading
  • Dobry start: Grandland X samochodem otwierającym bieg Biegnij Warszawo
  • Wspieramy aktywność: MM Cars – warszawski autoryzowany dealer marki Opel partnerem zawodów Biegnij Warszawo 2019

Opel w kultowym wydarzeniu Biegnij Warszawo 2019Warszawa. Na co dzień warszawskie ulice są zdominowane przez samochody. Jest jednak kilka dni w roku, kiedy ruch w części miasta praktycznie ustaje, by ustąpić miejsca tysiącom fanów aktywnego spędzania czasu. Podobnie będzie w najbliższą niedzielę 6 października. Wtedy warszawskie ulice zapełnią się biegaczami z całej Polski, startującymi w tegorocznej edycji kultowego już biegu Biegnij Warszawo.

Jednak nawet w takiej chwili nie można zupełnie obejść się bez samochodów. Biegaczom będzie towarzyszyć marka Opel, która wraz z warszawskim dealerem MM Cars zapewni nie tylko wsparcie logistyczne biegu, ale także będzie kibicować startującym zawodnikom. Na ostatnim kilometrze trasy – na Wyspie Mocy MM Cars – bębniarze będą dodawać energii finiszującym biegaczom.

Ponadto przy trasie biegu zlokalizowane zostanie miasteczko MM Cars, w którym m.in. będzie można zapoznać się bliżej z modelami marki Opel. Tych, którzy cenią sobie aktywny styl życia i samochody, które sprawdzą się niemal w każdej sytuacji, zainteresują przede wszystkim modele Opel Grandland X i Opel Crossland X. Dla fanów sportowych osiągów gratką będzie Opel Insignia GSi. Tych, dla których ważne są modele wszechstronne i praktyczne, na pewno ucieszy możliwość poznania Opla Combo Life, Opla Zafira Life oraz Opla Vivaro. Gamę uzupełni kompaktowy bestseller, czyli Opel Astra.

Historia Biegnij Warszawo sięga 2005 r., kiedy to odbyła się pierwsza edycja biegu pod nazwą Run Warsaw. Od 2009 r. wydarzenie to odbywa się już regularnie pod obecną nazwą. Biegnij Warszawo to bieg masowy, którego celem jest promocja zdrowia i aktywności ruchowej, prozdrowotne wdrażanie najprostszych form ruchu oraz motywacja i mobilizacja osób dotąd nie angażujących się czynnie w sport powszechny. W biegu może brać udział każdy, kto ukończył 16 lat. Ukończenie biegu jest nagradzane medalem, niezależnie od zajętej pozycji. Do pokonania jest 10-kilometrowa trasa w centrum miasta, a każdej edycji przyświeca jakaś idea – w tym roku jest nią hasło: #liczysiedystans.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

promo 
Do góry