loading

JAK WYPOSAZYĆ AUTO W ONSTAR?

OnStar można zamówić praktycznie do każdego nowego modelu osobowego Opla, a w niektórych modelach w wyższej wersji wyposażenia jest on dostępny w standardzie.

Jeśli kupujesz auto wyposażone w OnStar, reszta jest prosta. Dealer poprosi Cię o udzielenie kilku informacji, w tym adresu e-mail, aby przeprowadzić wstępną rejestrację usług OnStar.

Pamiętaj, że działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji.Usługi:

Automatyczne Reagowanie na zderzenie.

  • Funkcja automatycznego reagowania na zderzenie aktywuje się po uruchomieniu poduszki powietrznej.

  • System OnStar* natychmiast przekazuje do centrum obsługi kluczowe informacje na temat Twojego auta, w tym dokładną lokalizację, kierunek jazdy a nawet estymację rodzaju i skali uszkodzeń.

  • System automatycznie łączy Cię ze specjalnie przeszkolonym opiekunem, który odezwie się do Ciebie przez zestaw głośnomówiący, w wybranym przez Ciebie języku, nawet jeśli zdarzenie będzie miało miejsce za granicą.

  • W razie potrzeby** służby ratunkowe zostaną natychmiast powiadomione** o zdarzeniu.

*Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji i akceptacji Warunków Użytkowania. OnStar korzysta z sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie pierwszego roku darmowego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas pierwszego roku darmowego użytkowania. Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na www.opelonstar.pl lub u Dealerów marki Opel.

Do góry