loading

Samochody dostawcze to najczęściej wybierane auta do floty. Wiemy jak ważny element stanowią one w sprawnym funkcjonowaniu biznesu, dlatego zapewniamy profesjonalne rozwiązania mające na celu obniżenie obsługi parku maszyn oraz minimalizację formalności przy zakupie.

 • dedykowany handlowiec 
  Stawiamy na szybki i bezpośredni kontakt, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonego handlowca, który postara się stworzyć idealną ofertę. Dysponujemy całym zapleczem możliwości adaptacji samochodu do określonych wymagań, jak i również stworzeniem zabudowy na miarę Państwa potrzeb. Dostępne są setki możliwych konfiguracji, gdzie tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dedykowany handlowiec pozostaje do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprzedaży.
 • atrakcyjne finansowanie 
  Zazwyczaj przy zakupie samochodu dostawczego, nasi klienci decydują się na skorzystanie z dodatkowego finansowania. Nasz handlowiec przygotuje dla Państwa spersonalizowaną ofertę, a także zaprezentuje atrakcyjne rozwiązania. W dzisiejszych czasach poza tradycyjnym leasingiem na znaczeniu zyskuje najem długoterminowy, dlatego tutaj również oferujemy nasze produkty, które pozwolą na zmniejszenie kosztów zakupu.
 • kompleksowa oferta produktów dodatkowych 
  Poza zakupem samochodu, Opel Fijałkowski oferuje cały wachlarz produktów dodatkowych, które przedstawi Państwu nasz handlowiec. Dysponujemy własną blacharnią i lakiernią, sklepem z bogatą ofertą części i akcesoriów oraz atrakcyjną ofertą ubezpieczeniową.
 • usługa „Door to door” 
  W biznesie nie ma czasu na przestój, dlatego oferujemy możliwość dostarczenia auta we wskazane miejsce, aby zaoszczędzić Państwa czas. Sytuacja na świecie stale się zmienia, dlatego chcąc wyjść naprzeciw dysponujemy narzędziami, które ograniczą Państwa podróże i dojazdy, a wszelkie formalności zostawiamy po naszej stronie. Dotyczy to również serwisu, gdzie cały proces przekazania samochodu może odbyć się w jak najprostszej formie.

Nasze realizacje:

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry