loading

Kompleksowa obsługa floty samochodowej

Doskonale wiemy, że obsługa floty samochodowej to wyzwanie, jednak jako firma z wieloletnim doświadczeniem stawiamy czoła temu wyzwaniu i oferujemy profesjonalną obsługę naszym klientom. Zapewniamy kompleksową pomoc przy zarządzaniu flotą i służymy wsparciem w każdej sytuacji. Jednocześnie dążymy do minimalizowania kosztów ponoszonych przez naszych klientów w ramach prowadzenia floty, oferując sprawdzone rozwiązania służące optymalizacji finansowej.

Zalety naszej oferty flotowej

 • Niskie koszty użytkowania
  W każdej flocie, chcąc uzyskać niskie koszty jej prowadzenia, ważne są wydatki na paliwo. Dlatego tutaj samochody Opla oferują oszczędne i niskoemisyjne silniki, które jednocześnie pozostają dynamiczne i wyróżniają się wysoką kulturą pracy. Aby zredukować wydatki na materiały eksploatacyjne, Opel oferuje gamę samochodów elektrycznych i hybrydowych. Zredukowanie liczby ruchomych komponentów pozwala na obniżenie kosztów eksploatacyjnych i tym samym niesie za sobą znaczne oszczędności
 • SERVICE4FLEET
  Dla klientów flotowych przygotowaliśmy specjalny program Service4Fleet, który działa w całej sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel. Najważniejszą cechą tego programu jest spójna i konkurencyjna polityka cenowo-rabatowa. Jednolite zasady działania gwarantują sprawne wykonanie usługi w korzystnej cenie, co w rezultacie prowadzi do zadowolenia naszych klientów. Jako Serwis Koordynator pełnimy istotny dla komfortu klienta nadzór nad obsługą samochodów, w tym, między innymi, weryfikujemy zakres napraw, przygotowujemy raporty do analizy i dokonujemy comiesięczne rozliczenia w ramach programu S4F.
 • Obsługa Klientów Kluczowych
  Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze cechy korzystania z usług marki Opel. Nasz Regionalny Kierownik ds. Obsługi Klientów Kluczowych zadba o atrakcyjne warunki umowy oraz szybką realizację postawionych celów.
 • Bogata gama modelowa
  Gama modelowa marki Opel zawiera m.in. małe samochody do miasta, pakowne kombi, wielozadaniowe SUV’y, luksusowe limuzyny czy propozycje o charakterze sportowym. Z kolei gama silnikowa rozciąga się od jednostek wysokoprężnych, przez silniki benzynowe po hybrydy i układy w pełni elektryczne. Dodatkowo nasza oferta daje możliwość wykonania specjalnych konwersji, które pozwolą dostosować samochód do Państwa potrzeb.
 • Samochody dostawcze, samochody specjalne
  Samochody dostawcze stanowią ważny trzon floty samochodowej, dlatego Opel oferuje setki wersji takich pojazdów. Od furgonów przez podwozia i platformy do zabudowy, gdzie można wybrać odpowiednią kabinę (standardowa lub załogowa), a także skorzystać ze specjalistycznej zabudowy lokalnej, w skład której wchodzą między innymi wersje skrzyniowe, kontenery, wywrotki czy pojazdy w specyfikacji międzynarodowej. Wybór jest naprawdę wielki, trzeba tylko na coś się zdecydować.

Dodatkowo dla naszych klientów dział floty oferuje:

 • usługę „Door to door”
  Zakup samochodu z drugiego końca Polski? Nie ma problemu, jesteśmy w stanie dostarczyć samochód pod wskazany adres, tak, aby Państwo mogli skupić się na swoich działaniach biznesowych. Dotyczy to również serwisu, gdzie cały proces przekazania samochodu może odbyć się w jak najprostszej formie.
 • samochód zastępczy 
  Każdy wie, że przestój w biznesie to strata czasu i pieniędzy. Aby takich sytuacji unikać, oferujemy samochody zastępcze na czas wykonywania usługi w naszym serwisie, co pozwala Państwu kontynuować działania biznesowe.
 • pełen profesjonalizm
  Jako firma z bogatą historią i doświadczeniem wiemy, jak ważny jest zakup nowego samochodu. Dlatego nasz doradca poprowadzi Państwa przez cały proces zakupowy, tak, aby zapewnić Państwu jak najmniejsza ilość obowiązków w tym temacie.
 • bogaty wachlarz usług dodatkowych 
  Zakup samochodu to nie tylko moment odebrania auta, ale również cały szereg dodatkowych produktów, z których można skorzystać. Nasz doradca przygotuje dla Państwa kompleksową ofertę atrakcyjnego finansowania i ubezpieczenia, a także przedstawi możliwość wyboru opcjonalnych akcesoriów. Ponadto dysponujemy Stacją Kontroli Pojazdów oraz profesjonalnym punktem blacharsko-lakierniczym.

W słowach podsumowania chcielibyśmy Państwa zaprosić do podjęcia współpracy z Opel Fijałkowski i jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć idealne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry